MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

LAL Güvenlik Ltd. Şti. olarak bu sektörde 2017 yılından beri emniyet ve asayiş konularında genel kolluk kuvvetlerine yardımcı olabilmek ve özel mülkü koruyabilmek maksadıyla yasalarda verilen özel güvenlik ve koruma görevlerini yapabilecek; teknik ve taktik bilgiye, yüksek iş disiplinine, mesleki ve genel kültüre sahip, hukukun üstünlüğüne inanmış, insan haklarına saygılı, çağdaş ve dinamik düşünce sistemini benimseyen, gelişen teknolojilere uyum sağlayabilecek, yetkilerini ve uygulanış tarzlarını kavramış, etkili iletişim kurabilen yüksek karakter ve niteliklere sahip personellerle Özel Güvenlik hizmeti vermekteyiz.

Yasalar ve evrensel değerlerin ışığı altında güvenlik ihtiyacının toplumun her kesimine ulaştırılmasına, güvenlik hizmetlerinin etkin ve bütüncül bir anlayışla yürütülmesine katkı sağlamaktır.

Özel güvenlik hizmetleri ve güvenlik hizmetlerinin geliştirilmesine katkı sağlayan, uluslararası standartlara ulaşmayı amaçlayan, vatandaşın memnuniyetini sağlayan, kişi hak ve özgürlüklerini koruyan, insan merkezli hizmetleriyle güven veren bir kurumsal yapıya sahip olmaktır.

Bilgi teknolojilerinin ve değişimin hızla geliştiği bir ortamda organize risk faktörleriyle, modern yöntemleri ve teknolojik güvenlik cihazlarını kullanarak yüksek bir güvenlik bilinci ile mücadele edebilecek seviyede Özel Güvenlik Görevlileri yerleştirerek titiz ve ayrıcalıklı güvenilir bir hizmet sunmaktayız.


ADRES

  • Adres: Bostancı Mah. Şemsettin Günaltay Cad. Didem Ap. B Blok NO:15/1
    Kadıköy/İSTANBUL
  • Email: info@lalguvenlik.com
  • Website: www.lalguvenlik.com
  • Telefon: 0 216 802 58 00